Galavečer BHLA 2016-2017

Již devátý ročník amatérské soutěže BHLA máme za sebou a jako každý rok proběhl Galavečer BHLA a předání ocenění týmům a hráčům. 9. dubna 2017 jsme se v 19:00 hod všichni sešli v kulturním domě ve Zvíkově (u Lišova). K zpříjemnění zábavy nám opět zahrála skvělá kapela MARATHON z Dolního Bukovska. Každý tým si odnesl pohár, lahev vína a ti nejlepší soudek piva. Oceněni byli nejproduktivnější hráči, střelci a gólmani. Nezapomněli jsme předat „ocenění“ i nejtrestanějšímu hráči ročníku a nejslušnějšímu týmu.

V týmech obhájilo prvenství HC Dolní Bukovsko, druhý byl HC Zvíkov a třetí HC Hrachoviště. O vyrovnanosti tabulky svědčí, že třetí a šestý tým dělily jen 3 body.

V kanadském bodování první místo získal Patrik Němec z Hrachoviště, v 22 zápasech získal 56 bodů (35 branek a 21 přihrávek). Na druhém místě byl Petr Jansa z Radimova, v 16 zápasech 41 bodů (25 + 16). Třetí místo získal Jan Markovický z Kostelce, v 18 zápasech získal 40 bodů (30 + 10).

V brankařích byl první Petr Benda z Dolního Bukovska za průměr 1,64 v 22 zápasech, druhý skončil Josef Gajdoš Z Hrachoviště s průměrem 2,19 v 21 zápasech a třetí Martin Tůma ze Zvíkova s průměrem 3 v 18 zápasech.

Nejslušnějším mužstvem byl Kostelec s průměrem 3,9 minuty na zápas. Zlým mužem sezony se stal kapitán HC Fantom Radek Toufar, v 20 zápasech obdržel 52 trestných minut.

Poděkování patří týmu HC Zvíkov za skvělou přípravu této akce.